Banerek
Aktualności
Koronawirus - materiały
Instytucje wsparcia
Egzaminy zewnętrzne - wsparcie
Warto przeczytać
Pracownicy
Oferta
Rejon działania
Statut
Historia
Kalendarium
Fundusze UE
Ewaluacja
Dokumenty
Ochrona danych osobowych
Kontakt
Galeria
 

           biuletyn informacji publicznej

ul. Wojska Polskiego 2
83-000 Pruszcz Gdański

tel./fax. 58/682-33-04

769-00-09-46

e-mail: 

sekretariat@poradniapruszcz.plW dniach 8-10 stycznia 2020  roku w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim zespół wizytatorów z Kuratorium Oświaty w Gdańsku przeprowadził ewaluację zewnętrzną w zakresie spełniania następujących wymagań:


  • Poradnia zaspokaja potrzeby osób, instytucji i organizacji korzystających z oferty placówki.
  • Placówka współpracuje ze środowiskiem lokalnym na rzecz wzajemnego rozwoju.
  • Zarządzanie placówką służy jej rozwojowi.

Wnioski zawarte w raporcie, sporządzonym po ewaluacji zewnętrznej przez zespół wizytatorów Kuratorium Oświaty, są następujące:

  1. Profesjonalizm kadry, odpowiednie narzędzia i środki oraz celowa i systemowa współpraca z instytucjami przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług przez Poradnię.
  2. Poradnia podejmuje skuteczne działania zwiększające dostępność do świadczonych usług, dzięki elastyczności i modyfikacjom oferty oraz zakresu funkcjonowania placówki.
  3. Otwartość, zaangażowanie, zawodowa biegłość kadry pedagogicznej placówki spotyka się z aprobatą klientów i w większości z satysfakcją wynikającą z korzystania z usług Poradni.
  4. Zarządzanie Poradnią wpływa na jej stały rozwój, tworzenie adekwatnej do potrzeb środowiska oferty działań i przyczynia się do wzrostu marki placówki oraz pozytywnego wizerunku w środowisku lokalnym. 

Wszyscy nauczyciele Poradni wraz z Dyrekcją odczuwają wielką satysfakcję z tak dobrej oceny jakości usług placówki i jej współpracy oraz współdziałania w środowisku. Będziemy starali się nadal utrzymywać tak wysoki poziom naszych działań oraz świadczonej pomocy dzieciom i młodzieży, rodzicom i opiekunom, nauczycielom i wychowawcom oraz instytucjom.


© copyright 2010-2021 Wykonanie i administracja: Piotr Badowski